روند نزولی فروش سینما در آمریکا
۲۴ تیر ۱۴۰۰
رابرت مالی: ایران تاکنون تحولات هسته ای غیرقابل بازگشت نداشته / هر زمان که ایران به وین بازگردد ما نیز آماده ازسرگیری مذاکرات هستیم
۲۴ تیر ۱۴۰۰

صاحبان سگ در آمریکا چقدر برای حیوان خانگی خود هزینه می کنند

این روزها بسیاری از افراد هستند که سگ یا گربه‌ای دست‌آموز در خانه دارند. این در حالی است که برخی از عادی‌ترین افراد جامعه از نظر فرهنگی و اجتماعی هم در خانه‌شان گونه‌ای از سگ یا گربه را نگهداری می‌کنند. اما نگهداری سگ به این سادگی‌ها هم نیست. سگ‌ها برای خودشان خرج و مخارجی دارند که کم از هزینه‌های آدمیزاد ندارد.

سگ حیوان پرانرژی و پرتحرکی است که نیاز به هوای تازه و پیاده‌روی دارد و آن‌ها باید در فضای باز مثل حیاط یا باغ نگهداری شوند؛ همچنین سگ‌ها را نمی‌توان برای مدت طولانی در خانه تنها گذاشت چراکه سگ حیوان منزوی نیست و برای رسیدگی به این حیوان باید زمان زیادی را صرف کرد لذا داشتن جای خواب مناسب، از لوازم اولیه نگهداری این حیوان خانگی است که به‌مراتب نسبت به گربه پرخرج‌تر است.
اگر بخواهیم هزینه های اضافی مانند کرم دست و پا، غذای تشویقی، لباس مناسب با فصل و اسباب بازی های گران قیمت را هم در نظر بگیریم، هزینه نگهداری این حیوان به شدت بالا خواهد رفت.

این در حالی است که نیمی از صاحبان سگ در آمریکا نباید اجازه نگهداری از سگ را داشته باشند زیرا تقریبا هیچ هزینه ای برای حیوان خانگی خود نمی کنند،

مطالب مرتبط