آمریکایی ها از چه چیزهایی می ترسند ؟ ۵ ترس بزرگ آمریکایی ها
3 می 2020
همه ی حوزه های تخصص استاد ترامپ ! | ترامپ : هیچکس این چیزها رو بهتر از من نمی دونه !
5 می 2020
 
آمریکا 360

حداقل دستمزد ساعاتی لازم برای اجاره ی یک آپاراتمان دوخوابه در آمریکا

 
آمریکا 360

حداقل دستمزد ساعاتی لازم برای اجاره ی یک آپاراتمان دوخوابه در آمریکا


 
  • گزارشی جدید نشان می دهد که کارگران ساعتی به اجاره خانه ای دو خوابه نیاز دارند. بیشترین دستمزد ساعتی درکشور را هاوایی و کالیفرنیا برای اجاره ی مسکن به خود اختصاص داده اند.
  • به نقل از روزنامه واشنگتن پست، وزیرمسکن و توسعه شهری آمریکا، بنجامین کارسون، روز چهارشنبه، طرح پیشنهادی افزایش مقدار دستمزد خانواده های کم در آمد، برای اجاره ی مسکن را خواهد داد.

برای اجاره خانه ای دو خوابه در آمریکا، یک کارگر تمام وقت ، به طور میانگین هرساعت 21.21 دلار باید دریافت کند.

این مقدار در ایالت هایی نظیر نیویورک و کالیفرنیا که با بحران مسکن ارزان قیمت مواجه هستند، بیشتر است.

گزارش اخیر از ائتلاف مسکن کم در آمد ملی، گویای نیازمندی های کارگر ساعتی برای اجاره خانه ای دو خوابه، با اجاره بهایی کمتر از 30% درآمد خود در هر ایالت ، ایالت واشنگتن، شهر واشنگتن دی سی و پورتوریکو است. باتوجه به شهر محل سکونت، برای افرادی که 40 ساعت هر هفته و 52 هفته درسال کار می کنند، دستمزد ساعتی برای اجاره ی مسکن بین 9.68 دلار (پورتوریکو) تا 35.20 دلار (در هاوایی) متغیر است.

نقشه آماری دقیق از آمریکاییان، به ویژه کارگران کم درآمدی که حتی توانایی اجاره ی خانه ای محقر و ساده را ندارند.

میانگین درآمد برای اجاره ی مسکنی دو خوابه (21.21 دلار) تقریبا سه برابر بیشتر از حداقل دستمزد فدرال به مبلغ 7.25 دلار است. طبق آمار اداره ی آمار کار، بیش از 2 میلیون کار گر آمریکایی حداقل دستمزد فدرال یا کمتر از آن را دریافت می کنند.

وضعیت در ایالت های دیگر بدتر است. طبق تخمین های نرخ متعارف اجاره بهای وزارت مسکن و توسعه شهری آمریکا برای مثال، در ایالت مری لند میانگین اجاره بهای خانه ای دو خوابه، ماهانه 1.470 دلار است.

هم چنین این گزارش نگاهی به وجود مسکن ارزان قیمت در بخش های اطراف ایالات متحده می اندازد. این گزارش نشان می دهد که درسرتاسر کشور تنها 12 بخش وجود دارد که کارگران میتوانند با حداقل دستمزد واحدی یک خوابه اجاره کنند. تمام این مناطق در ایالاتی نظیر واشنگتن، آریزونا و اورگان می باشد که دستمزدِ آنها کمی بالاتر از استاندارد فدرال است.

به گزارش واشنگتن پست، وزیرمسکن و توسعه شهری آمریکا، بنجامین کارسون، روز چهارشنبه، طرح پیشنهادی افزایش مقدار دستمزد خانواده های کم در آمد، برای اجاره ی مسکن را خواهد داد. علاوه بر این، درراستای اجرای پیشنهاد قانونی ترامپ، خانواده های دریافت کننده ی یارانه مسکن، باید مشغول به کار باشند.

این طرح که باید به تصویب کنگره برسد 4.5 میلیون خانواده هایی که تحت پوشش کمک های مسکن فدرال هستند را تحت تاثیر قرار می دهد. تصویب این طرح ممکن است پرداخت اجاره ی خانه را برای خانواده های کم درآمد سخت تر کند.

 

مطالب مرتبط