انتخاب های بی ملاحظه، توافق های بد و تحریک های خطرناک
4 اکتبر 2019
مجلس آمریکا کاخ سفید را به ارسال اسناد استیضاح ملزم کرد
5 اکتبر 2019
 

تصاویری تازه از

تحقیر یک سیاهپوست در تگزاس توسط دو افسر پلیس

ویدئوهای خبری
 
 

 

 

تصاویر منتشر شده از دو افسر پلیس سفیدپوست در شهر گالستون ایالات تگزاس آمریکا در ماه اوت خشم افکار عمومی این کشور را به دنبال داشت. برخی با نشر تصاویر مرتبط با این اقدام در شبکه‌های اجتماعی آن را یادآور عصر برده‌ داری در ایالات متحده دانستند.

حالا تصاویر تازه‌ای از دوربین‌های تعبیه شده روی لباس‌های این دو افسر منتشر شده که نشان می‌دهد یکی از این دو پیش از این کار می‌گوید: «این خیلی بد به نظر می‌رسد.»

این دو افسر پلیس سفیدپوست، مرد سیاه پوستی را با یک طناب به اسب خود بسته و او را برای مدتی به این شکل در خیابان‌ها راه بردند.

تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های تعبیه شده روی لباس دو افسر پلیس زمان دستگیری دونالد نیلی را نشان می‌دهد. آنها روز سوم اوت سال ۲۰۱۹ آقای نیلی را به ظن خطاکار بودن دستگیر کردند. در ویدئو آنها می‌گویند که او را بارها به خاطر ارتکاب جرم دستگیر کرده بودند.

ورنون هیل، رئیس اداره پلیس گالوستون پیش‌تر این موضوع را که افسران پلیس این اداره بعد از دستگیری دونالد نیلی به اتهام تخطی از قانون، طنابی را به دستبند او وصل کرده و او را به دنبال اسب کشانده‌اند، قبول کرده بود.

انتشار تصاویر مربوط به این رویداد بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و برخی تصویر منتشر شده را بازنمایی عصر برده‌داری در آمریکا دانستند.

 

 
 
 
آخرین ویدئوها: