صحنه هایی از وقوع طوفان گرمسیری در فلورانس
۱۳۹۷-۰۷-۰۸
“کودکان به والدین شان نیاز دارند” تظاهرات علیه سیاست های مهاجرتی کاخ سفید
۱۳۹۷-۰۷-۰۸

زندگی بی خانمان ها در چادرشهرهای سیاتل

درکنار قد کشیدن آسمان خراش های پر زرق و برق، یک شهر دیگری از جنس مقوا و برزنت درحال رونق است.

نویسنده : ANDREW WAITS

اردوگاه های غیر رسمی در سیاتل از نشانه های افزایش جمعیت بی خانمان ها است. مجوز سومین چادر شهر در شهرداری سیاتل در حال بررسی است.
وولف که یک راننده کامیون بیکار است میگوید : "من همه جا بی خانمان بودم" ، "چادرشهر بهترین گزینه است، شما استقلال و آزادی دارید"
رابین از دیگر ساکنین چادر شهر : " خیلی از مردم گمان می کنند انسان های احمق در چادر شهر زنگی می کنند اما اینجا افراد خیلی باهوشی در اردوگاه هستند"
آدام از دیگر ساکنین : "من در جوانی ازدواج کردم و الان یک بچه جوان دارم. من و همسرم زندگی خوبی داشیم ،قبلا سه تا ماشین داشتیم اما به دلیل مصرف الکل مجبور شدم در 24 سالگی 39 اینچ از روده ام را حذف کنم و الان بی خانمان شدم"
کاتو از ساکنین اردوگاه که دارای معلولیت است
کلایتون میگوید که چند سال پیش بعد از یک بیماری سخت بی خانمان شد. او اکنون بدنبال جایی است که امنیت داشته باشد.
زیرگذر بزرگ راه سیاتل یک پناهگاه برای بی خانمان هایی که در حیابان ها زندگی میکنند ایجاد کرده است.
جورج به همراه جسیکا از داکوتای شمالی به سیاتل آمده است. او میگوید"زندگی کردن در اینجا خیلی سخت تر از اون چیزی هست که به تصویر کشیده می شود. شما باید خیلی قوی باشید که بتونی در اینجا زندگی کنید"
کاسیدی از پناه گاه های پراکنده و غیر رسمی اجتناب می کند و بار دارد که آن ها کثیف هستند و آلودگی در آن ها یاد است. او از بومیان سیاتل است و از سال 2010 در خیابان ها زندگی میکند.
نمایی دیگر از چادر شهر سیاتل
پاکسازی یکی از اردوگاه ها توسط پلیس و ماموران پاکسازی شهر ها
یکی از چادرشهر های سیاتل

برچسب ها:مطالب مرتبط :


سایر مطالب:

مطالعه
  بازارِ کارِ ایالاتِ‌ متحده ی آمریکا داغِ داغ است. بیکاری به 3.8 درصد رسیده است که از دهه ی 1960 تا کنون بی‌سابقه بوده است، و بسیاری از صنایع با کمبودِ شدیدِ کارگر مواجه اند. نظریه های قدیمی درباره ی ایراداتِ بازارِ کار (مثلِ کمبودِ نیروی ماهر) به سرعت...
مطالعه
فاصله ی امید به زندگی در آمریکا و دیگر کشورهای پردرآمد هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود. طبقِ جدیدترین  داده های هم‌سنجانه‌ی</a> سازمانِ همکاری و توسعه ی اقتصادی (OECD)، امید به زندگی در آمریکا در سالِ 2015 (با 78.8 سال) رتبه ی 27م در بینِ 35 کشورِ عضوِ این...
مطالعه
مردمِ آمریکا به اندازه ی گذشته شاد نیستند. مردمِ ایالاتِ متحده از همان بدوِ تأسیسِ این کشور، شادی را حقِ مسلمِ خود می دانسته اند. با این حال، طیِ دهه های اخیر، شادی در این کشور تنزل یافته است. این را 2017 World Happiness Report می گوید، که یک جور...
مطالعه
کمی پایینتر، خیابانِ Constitution Avenue قرار دارد که مقرِ ساختمانِ بانکِ مرکزی واقع در پایتختِ کشور است و نمی توان انبوهِ بی‌خانمانانی را که زیرِ سایه ی این ساختمانِ بی‌پیرایه پناه گرفته اند نادیده گرفت. همان مکانی که محلِ سیاست‌گذاری های مالی است، محلِ تجمعِ بی‌پول ترین افرادِ کشور هم...
مطالعه