preloder
آمار نهایی کشته شدگان طوفان ماریا در سال ۲۰۱۷ اعلام شد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
بازداشت هاروی وینشتاین
۱۸ شهریور ۱۳۹۷

اعضاء خانواده ای از هم جداشده؛ نزد یکدیگر بازمی گردند

تاریخ : 4 مرداد 1397

منبع : خبرگزاری رویترز

ایزابلا؛ پناهنده ای از ال سالوادور که در مرز مکزیک و امریکا از دایانا؛ دختر 17 ساله اش جدا شده بود، لحظاتی پس از دیدار مجدد با او در محیط بیرونی پناهگاهی دولتی به نام کازا اسپرانزا در برونزویل تگزاس او را در آغوش کشیده است. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
ایزابلا لحظاتی پس از دیدار دوباره با دختر 17 ساله اش دایانا در محیط بیرونی پناهگاهی دولتی به نام کازا اسپرانزا در برونزویل تگزاس او را در آغوش کشیده است. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
دایانا، یک پناهنده ی17 ساله پس از دیدار با مادرش که پیش تر از یکدیگر جدا شده بودند، پناهگاه دولتی کازا اسپرانزا را ترک می کند
ایزابلا روی تختش در یک هتل در برونزویل تگزاس منتظر آزاد شدن دختر هفده ساله اش از پناهگاهی دولتی است. آنها مدتی پیش توسط پلیس مهاجرت به دلیل ورود غیرقانونی به خاک امریکا از مرز مکزیک از یکدیگر جدا شدند. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
برنت وود؛ مری لند. ایزابلا هنگام قدم زدن در پارکی در کنار پرچم امریکا بازوی دختر هفده ساله اش دایانا که تنها چند روز است نزد یکدیگر بازگشته اند را نگه داشته است. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
چند روز پس از بازگشت نزد مادرش، دایانا آماده می شود که از خانه اش در برنت وود مری لند خارج شود. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
برنت وود، مری لند. ایزابلا و دایانا به تصاویر ثبت شده از لحظه ی به هم رسیدنشان نگاه می کنند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا نزد دخترش دایانا پس از دوری چهل روزه از وی، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در حال ترک یک متل در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا به دخترش دایانا، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در حال ترک یک متل در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا به دخترش دایانا، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
ایزابلا پناهجوی دیگری به نام لزویا اهل گواتمالا را در برونزویل تگزاس در آغوش می کشد. این تصویر در دوازدهم جولای و تنها یک روز پس از دیدار مجدد ایزابلا با دخترش که در مرز امریکا و مکزیک برای مدت 40 روز از یکدیگر جدا شده بودند ثبت شده است.
ایزابلا و دخترش دایانا چند روز پس از بازگشت شان نزد یکدیگر، از خانه ی جدیدشان در برنت وود مری لند خارج می شوند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
ایزابلا و دخترش دایانا چند روز پس از بازگشت شان به یکدیگر، از خانه ی جدیدشان در برنت وود مری لند خارج می شوند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
چند روز پس از بازگشت ایزابلا و دخترش نزد یکدیگر، او دست دخترش را هنگام قدم زدن در پارکی در برنت وود مری لند گرفته است. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.

جهت مشاهده سایر تصاویر خبری اینجا را کلیک کنید.

مطالب مرتبط :


سایر مطالب

در این قسمت جان گرین به شما در مورد توماس جفرسون ؛ یکی از پدران بنیان گزار آمریکا و سومین...
مطالعه
محصولات اپل هرگز ارزان نبوده اند اما هزینه بسیاری از محصولات اپل با گذشت زمان با افزایش شدیدی روبرو شده...
مطالعه
برده داری دلیل شروع جنگ داخلی آمریکا بود. با این حال برخی دانش آموزان تازه امروز در حال آموختن این...
مطالعه
در این قسمت جان گرین به شما یاد می دهد که سیاستمداران آمریکایی از کجا پیدایشان شد. در ابتدا، درست...
مطالعه
در ایالت های مختلف آمریکا، 75هزاردلار درآمد سالیانه در آمریکا پس از کسر مالیات ارزش متفاوتی دارد. در این ویدئو...
مطالعه
این گالری با استفاده از تصاویر زیبا و اطلاعات مختصر و مفید به 72 جاذبه گردشگری آمریکا که در آمریکا...
مطالعه
دراین قسمت جان گرین در مورد قانون اساسی آمریکا به شما درس خواهد داد. در طول جنگ انقلابی و پس...
مطالعه
به‌تازگی، یک نظرسنجی نشان داده است که وقتی مردم امریکا دربارۀ دونالد ترامپ فکر می‌کنند، اولین صفتی که به ذهنشان...
مطالعه
در این ویدئو نحوه حمل و نقل در نیویورک و علت اینکه چرا بیشتر نیویورکی ها خودروی شخصی ندارند را...
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه