کاریکاتوری از Andy Marlette که به مسئله آزار و اذیت های مجازی در فرهنگ عامه آمریکا پرداخته است.(منبع : News Journal)
۱۳۹۷-۰۵-۲۸
دولت دونالد ترامپ، با پشت کردن به تعهدات زیست محیطی، حمایت خود را برای بهره برداری از زغال سنگ اعلام کرد
۱۳۹۷-۰۵-۳۰

پدر آمریکایی متهم به قتل همسر حامله و دخترانش شد

منبع خبر: خبرگزاری فرانسوی آر اف آی
تاریخ انتشار: 30 مرداد 1397
یک مرد ۳۳ ساله آمریکایی متهم است که هفته گذشته زن حامله‌ و دخترانش را کشته است. کریس واتس به سه فقره قتل درجه اول و هفت فقره اتهام دیگر متهم شده است.

طبق اسناد دادگاه آقای واتس مدعی شده، پس از این که به شنون، همسر ۳۴ ساله‌اش گفته قصد جدایی دارد، او فرزندانشان سلست (سه ساله) و بلا (چهار ساله) را خفه کرده است.

کریس واتس به پلیس گفت در اثر حرکت همسرش "خشمگین" شده و او را در خانه‌شان (در شهر کوچک فردریک) کشته است. آقای واتس سه‌شنبه گذشته برای شنیدن اتهاماتش به دادگاه احضار شده بود.

او با ۹ فقره اتهام کیفری مواجه است که شامل دو فقره قتل کودکان و سه فقره دستکاری جسد است. او همچنین متهم است که باعث سقط جنین شده است.

پلیس جسد خانم واتس را روز پنجشنبه در نزدیکی یک تانکر بنزین متعلق به یک شرکت نفتی که آقای وات در آن کار می‌کرد، پیدا کرد. جسد در یک گور کم عمق دفن شده بود.

پیکر سلست و بلا کمی بعد داخل تانکر بنزینی که کنار جسد مادرشان بود، پیدا شد. خانم واتس در حالی به قتل رسید که ۱۵ هفته از حاملگی‌اش می‌گذشت.

بازرسان پرونده متوجه شده‌اند که آقای واتس با یکی از همکارانش رابطه خارج از ازدواج داشته است، هرچند که او این اتهام را رد می‌کند.

طبق اسناد دادگاه یک دوست، خانم واتس را در پایان سفری کاری و کمی قبل از ساعت ۲ روز دوشنبه مقابل خانه پیاده کرده است. آقای واتس به پلیس گفته که کمی بعد از رسیدن همسرش به او گفته که قصد جدایی دارد و می‌خواهد "پروژه طلاق را به جریان اندازد."

آقای واتس همچنین به پلیس گفت که "مکالمه آن‌ها متمدنانه بوده و گرچه این زوج احساساتی شدند اما دعوا نکردند."

طبق پرونده، کریس واتس مدعی شده بعد از این که دیده بلا کبود شده و روی تخت افتاده و شنون مشغول فشار دادن گلوی سلست است، به همسرش حمله کرده. او گفت که "به شدت عصبانی شده و سرانجام گلوی شنون را تا کشته شدن او فشار داده است."

آقای واتس به پلیس گفت که سپس سه جسد را عقب وانتی که برای شغلش در اختیار داشت، گذاشت و آن‌ها را نزدیک محل کارش برد.

روز دوشنبه بود که یک دوست پس از این که خانم واتس طبق قرار قبلی در ساعت ۱۰ در مطب دکتر حاضر نشد، متوجه غیبت غیر عادی او شد.

این دوست همچنین متوجه شد که ماشین خانم واتس در حالی صندلی حمل بچه داخل آن است، در گاراژ قرار دارد. او به آقای واتس تلفن زد، گفت نگران این است که همسر او که سابقه بیماری داشت از حال رفته باشد و از او خواست که به خانه بیاید. زمانی که آقای واتس به خانه رسید دید که پلیس هم برای بررسی موضوع جلوی در ایستاده است.

پلیس وارد خانه شد و کیف دستی خانم واتس را در آشپزخانه پیدا کرد. پلیس دید که پتوها و ملحفه‌ها اطراف تخت خانم و آقای واتس پراکنده شده اما شواهدی مبنی بر جرم و جنایت پیدا نکرد.

چهارشنبه گذشته آقای واتس در تلویزیون محلی حاضر شد، اعلام کرد همسرش مفقود شده و خواستار بازگشت صحیح و سالم او شد. او به گزارشگر تلویزیون گفت: "حسی به من می‌گوید که همسرم صحیح و سالم است و با تمام وجود می‌خواهم که خانواده‌ام به خانه برگردند."

پیش از این خانم واتس در شبکه‌های اجتماعی از همسرش به عنوان "پدری فوق‌العاده" و "بهترین شوهر تاریخ" یاد کرده بود.

اما به گزارش رسانه‌های محلی این زوج مشکل مالی داشتند (از جمله این که در سال ۲۰۱۵ اعلام ورشکستگی کردند) و خانم واتس مشکوک بود که شوهرش به او خیانت می‌کند.

خانم واتس ۱۱ ژوئیه ویدئویی از لحظه‌ای که به شوهرش خبر داد بچه سوم‌شان را حامله است در فیسبوک گذاشت. آقای واتس در حالی که جواب آزمایش بارداری همسرش را در دست گرفته بود، گفت: "عالی است. وقتی تو بخواهی این اتفاق خواهد افتاد."

خانم واتس همچنین در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود که زندگی بدون شوهرش را نمی‌تواند حتی تصور کند.

مطالب مرتبطسایر مطالب

مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه