جسیکا لیدز (Jessica Leeds)
۱۳۹۷-۰۳-۱۳
کاسندرا سیرلز (Cassandra Searles)
۱۳۹۷-۰۳-۱۳

19 زنی که ترامپ را به سوءِ رفتارِ جنسی متهم کرده اند

نوشته شده مَت فورد (MATT FORD)

ملیندا مک‌گیلیوری (Melinda McGillivray)

  • سال: 2003
  • اتهام: مک‌گیلیوری در اکتبرِ 2016 در گفتگو با نشریه ی Palm Beach Post ادعا کرده که در سالِ 2003 در کنسرتِ ری چارلز که در عمارتِ مار-ئه-لاگو برگزار شد، ترامپ را ملاقات کرده است. مک‌گیلیوری به نشریه ی نامبرده گفته است که پس از اجرای چارلز، به همراهِ دیگران برای دیدنِ او رفته بودند که ترامپ او را مخفیانه گیر انداخته و دست‌مالی می کند. کن دیویدوف (Ken Davidoff)، عکاسی که اغلب عکسهای خود را در این تفریحگاه می گرفت و از دوستانِ مک‌گیلیوری، نیز به این روزنامه گفته است: مک گیلیوری اندکی بعد از آن دیدار نزدِ من آمد و گفت همین الآن دونالد کپل‌های او را مالیده است.
  • واکنش: روزنامه ی Palm Beach Post گفته بود در تلاش است از ستادِ انتخاباتیِ ترامپ جوابیه ای بگیرد، اما خبری نشد. با این حال، ترامپ به طورِ کلی این موجِ اتهامات را که در اکتبرِ 2016 به راه افتاد تکذیب کرده و زنانی را که آنها را مطرح کرده اند دروغگو خوانده است.
  • وضعیت: مک‌گیلیوری در گفت‌وگو با واشینگتن پست در اکتبرِ 2017 درباره ی این اتهامات، از ترامپ به خشم آمده و گفته است: «وقتی می بینم این مرتیکه رئیس جمهورِ آمریکا شده اعصابم خط‌خطی می شود. چطور ممکن است؟»