روزشمار تاریخ ایالات متحده آمریکا
۱۳۹۶-۱۲-۲۳
روز منفی ۳ کنفرانس
۱۳۹۷-۰۱-۰۴

باز هم حمایت از نظامیان، این بار در صنعت بیمه

منبع : کانال تلگرامی K1 in US
به عنوان پیش درآمد توضیح می‌دهم که برای بیمه‌ی اتومبیل، می‌توان از شرکت‌های مختلف Quote گرفت. به سایت مربوطه می‌روید، مشخصات خود و اتومبیل‌تان را وارد می‌کنید و به شما قیمت دقیق داده می‌شود. اگر مبلغ را برای ۶ ماه پرداخت کنید، حالت به صرفه‌تری از پرداخت ماهانه است. با توجه به quoteها و پوشش‌های بیمه‌ای مختلف، می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. البته برخی اوقات شرکت‌های بیمه‌ی محلی، خدمات مناسب‌تری نسبت به کمپانی‌های بزرگ ارائه می‌دهند.

شرکت Geico از جمله بیمه‌های مطرح امریکاست. در حال quote گرفتن در وب‌سایتش بودم که دیدم یک شماره تماس اختصاصی و شبانه روزی (به قول این‌ها 24/7 یعنی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز) برای نظامیان معرفی کرده که در آن اپراتورهای بازنشسته‌ی ارتش پاسخگوی همکاران‌شان هستند. بیشتر که جستجو کردم دیدم این شرکت خدمات و مزایای متنوعی برای نظامیان در نظر گرفته است.

شعارشان را اینگونه مطرح کرده اند: «GEICO is committed to serving those who serve us! گایکو متعهد است که خدمت کند به کسانی که به ما خدمت می‌کنند!» از تخفیف ۱۵ درصدی روی کل هزینه‌های بیمه‌ای گرفته تا تسهیلات پرداخت تا پوشش بیمه‌ای در سطح جهان (نه فقط امریکا)، چند نمونه از اقدامات شرکت برای تحقق این شعار بوده اند. نه تنها پرسنل فعلی ارتش، بلکه بازنشسته‌ها، اعضای فعال و رزور گارد ملی و حتی کارکنان برخی سازمان‌های مرتبط با ارتش نیز از سال ۱۹۳۶ شامل این حمایت‌‌ها بوده و هستند.

مورد بعد، Emergency Deployment Discount است. یعنی یک تخفیف ویژه برای نظامیانی که خود یا وسائل نقلیه‌شان در مناطقی با خطر قریب الوقوع مستقر می‌شوند که اینگونه مناطق توسط وزارت دفاع مشخص شده اند. حتی اعضای انجمن سلاح امریکا نیز صلاحیت استفاده از تخفیفات بیمه‌ای گایکو را خواهند داشت.

مطالب مرتبطسایر مطالب

جمعیت شناسی در اصل علمِ سرشماریِ نفوس است. اما بررسیِ‌ عواملی که سببِ تغییراتِ جمعیتی شده، و برآوردِ تأثیراتی که این تغییرات روی زندگیِ مردم گذارده نیز در آن حائزِ اهمیت است. مهاجرت چه تأثیری بر رشدِ جمعیتِ آمریکا گذاشته است؟
مطالعه
ایالاتِ متحده ی آمریکا یعنی خیلی چیزها. یعنی ابرقدرتِ دنیا، یعنی یکی از بزرگترین کشورها. بر یک کرانه ی تاریخش...
مطالعه
ایالاتِ متحده ی آمریکا یعنی خیلی چیزها. یعنی ابرقدرتِ دنیا، یعنی یکی از بزرگترین کشورها. بر یک کرانه ی تاریخش...
مطالعه
آوریلِ 1865 مقطعی سرنوشت ساز در تاریخِ آمریکا بود. در 9 آوریل، ارتشِ ائتلافِ جنوب [شماری از ایالاتِ جنوبی که...
مطالعه
در قرن پانزدهم لایحه ای قانونی به تصویب رسید که بر اساس آن هیچ دولت (و یا حکومت فدرالی) اجازه...
مطالعه
سیاستمداران آمریکایی و نیز مردم این کشور، دوست دارند خودشان را «ملت مهاجرین» خطاب کنند. جایی که خانواده هر کس،...
مطالعه

ارسال این به یک دوست