فعالیت فرهنگی_مذهبی در دانشگاه‌های آمریکا (فصل اول_قسمت اول)
۱۳۹۶-۰۹-۱۲
باغ قانون اساسی
۱۳۹۶-۰۹-۱۵

Craigslist

روایتی از سید محمد حسینی
سایت Craigslist.org یکی از پربازدید ترین سایت ها در آمریکا است. سایتی برای خرید و فروش وسایل دست دوم؛
هر کالا یا خدماتی که بخواهید می توانید در این سایت پیدا کنید... یا هرچه بخواهید بفروشید می توانید در این سایت آگهی کنید.
همچنین اگر بخواهید خانه ای اجاره کنید یا اگر دنبال یک همخانه می گردید (که در آمریکا زندگی با همخانه بسیار رواج دارد) این سایت به شما کمک می کند.
کریگزلیست رده یازدهم میزان بازدید در آمریکا را دارد. حدود 97 درصد بازدید این سایت هم متعلق به کاربران داخل آمریکا است که با توجه به کارکردی دارد که طبیعی است. بسیاری از سایت های بزرگگ جهان در آمریکا بازدید کمتری از Craigslist دارند. میزان بازدید از این سایت در آمریکا آنقدر بالا است که جایگاه پنجاه و یکم فهرست سایت های پربازدید در جهان را دارد (با اینکه 97 درصد کاربران ش داخل آمریکا هستند).
(منبع: www.similarweb.com/website/craigslist.org)

درصد بسیار بالایی از مردم اگر بخواهند وسیله ای بخرند اول سراغ این سایت می روند. زندگی با وسایل دست دوم عادی و بسیار مرسوم ست. جالب که اکثر ایرانی های اینجا با این فرهنگ کنار آمده اند وو زندگی با وسایل دوم برایشان عادی شده است و خودشان اذعان می کنند اگر #ایران بودیم هرگز چنین کاری نمی کردیم!

مطالب مرتبطسایر مطالب

مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
برده داری چطور در این کتاب توصیف شده است؟ ارباب اغلب برای برده هایش کباب درست می کرد یا آنها را به پیکنیک می برد.
مطالعه
سالهاست که کالیفرنیا ایالتی قوی و مستقل است و پس از موفقیت دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری فعالیت ها برای استقلال این ایالت از امریکا یا "کالگزیت" (Calexit) از سر گرفته شده است
مطالعه
در سیزدهم فوریه ی سال 2016، قاضی آنتونین اسکالیا، یکی از نه عضو اصلی دیوان عالی امریکا در سن 79 سالگی از دنیا رفت.
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه