همسفر شراب ( قسمت چهارم _ جوان ز حادثه‌ای پیر می‌شود گاهی)
۱۳۹۶-۰۸-۱۰
مردی بی خانمان در خیابان پنجم میدتاون در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۵
۱۳۹۶-۰۸-۱۱
به دنبال روزمرگی در خیابان های نیویورک

به دنبال روزمرگی در خیابان های نیویورک

به دنبال روزمرگی در خیابان های نیویورک

عکاسی به نام دانیل آرنولد در ماه مارس به مدت یک هفته در خیابان های نیویورک وقت گذراند تا از مردم این شهر در حال انجام امور روزمره ی خود تصاویری ثبت کند؛ و نیویورک او را ناامید نکرد.

عکاس: دانیل آرنولد
مصاحبه: جوآنا نیکاس
تهیه کننده: ایو لیونز
29 آپریل 2017

دانیل آرنولد می گوید:" من خیلی نسبت به جزئیات و افرادی که برخلاف انتظار معمول عمل می کنند یا کسانی که جزئیات را کاملا متفاوت از دیگران انجام می دهند حساس هستم." او به مدت یک هفته در ماه مارس و روزی ده الی پانزده مایل در خیابان های این شهر راه رفت تا سوژه های مورد نظر خود را پیدا کند.
دنبال کنندگان عکس های وی در اینستاگرام می توانند متوجه توانایی او در یافتن سوژه هایی که در عین روزمرگی متفاوت هستند بشوند. آقای آرنولد می گوید:" گاها من یک نفر را در خیابان می بینم و با خود می گویم خودش است! سوژه ی عکاسی من! منظور من یک ملکه ی زیبایی، یک فرد با چهره ی متفاوت که جلب توجه کند و یک شخص معروف نیست؛ من به دنبال کسانی هستم که تجربیات درونی آنها آنقدر متفاوت و گسترده است که ظاهر و استایل آنها را منحصر به فرد و متمایز کرده است."

مطالب مرتبط

محسن امیری
محسن امیری
کارشناس مسائل رسانه ای مرتبط با ایالات متحده ، پژوهشگر مسائل مرتبط با حکومت ، مردم و کور ایالات متحده ، مدیر پروژه های مطالعاتی در حوزه غرب شناسی و مسائل مرتبط با ایران در ساختار سیاسی غرب کارشناس مسائل رسانه ای مرتبط با ایالات متحده ، پژوهشگر مسائل مرتبط با حکومت ، مردم و کور ایالات متحده ، مدیر پروژه های مطالعاتی در حوزه غرب شناسی و مسائل مرتبط با ایران در ساختار سیاسی غرب ، کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی