مستند چهار اسب سوار
۱۳۹۵-۰۷-۰۴
افزایش ۱۰ درصدی قتل و جرایم خشن در آمریکا
۱۳۹۵-۰۷-۰۶

حمایت سه چهارم سیاهپوستان آمریکا از کلینتون

نظرسنجی انجام شده نشان می‌دهد که سه چهارم رای دهندگان سیاهپوست آمریکا خواستار آن هستند که نامزد دموکرات انتخابات، رئیس جمهور آینده این کشور شود.
منبع : اسپوتینک
سه شنبه 6 مهر 95
نتایج نظرسنجی انجام شده توسط موسسه مورنینگ کانسالت حاکی است که تنها 7 درصد رای دهندگان سیاهپوست آمریکا از ریاست جمهوری دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر حمایت می کنند و بیش از سه چهارم آنها اعلام کرده اند که دوست دارند هیلاری کلینتون رئیس جمهور شود.
این نظرسنجی افزود: بیش از 54 درصد اسپانیایی تبارها نیز اعلام کرده اند که به کلینتون رای خواهند داد و تنها 20 درصد آنها حمایت خود را از ترامپ اعلام نموده اند.
البته این نظرسنجی نشان می دهد که ترامپ حمایت 39 درصد کل رای دهندگان آمریکایی را در اختیار دارد و این رقم برای کلینتون به 38 درصد رسیده است.
[yuzo_related]
محسن امیری
محسن امیری
کارشناس مسائل رسانه ای مرتبط با ایالات متحده ، پژوهشگر مسائل مرتبط با حکومت ، مردم و کور ایالات متحده ، مدیر پروژه های مطالعاتی در حوزه غرب شناسی و مسائل مرتبط با ایران در ساختار سیاسی غرب کارشناس مسائل رسانه ای مرتبط با ایالات متحده ، پژوهشگر مسائل مرتبط با حکومت ، مردم و کور ایالات متحده ، مدیر پروژه های مطالعاتی در حوزه غرب شناسی و مسائل مرتبط با ایران در ساختار سیاسی غرب ، کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی