صحنه هایی از وقوع طوفان گرمسیری در فلورانس
۱۳۹۷-۰۷-۰۸
“کودکان به والدین شان نیاز دارند” تظاهرات علیه سیاست های مهاجرتی کاخ سفید
۱۳۹۷-۰۷-۰۸

زندگی بی خانمان ها در چادرشهرهای سیاتل

درکنار قد کشیدن آسمان خراش های پر زرق و برق، یک شهر دیگری از جنس مقوا و برزنت درحال رونق است.

نویسنده : ANDREW WAITS

اردوگاه های غیر رسمی در سیاتل از نشانه های افزایش جمعیت بی خانمان ها است. مجوز سومین چادر شهر در شهرداری سیاتل در حال بررسی است.
وولف که یک راننده کامیون بیکار است میگوید : "من همه جا بی خانمان بودم" ، "چادرشهر بهترین گزینه است، شما استقلال و آزادی دارید"
رابین از دیگر ساکنین چادر شهر : " خیلی از مردم گمان می کنند انسان های احمق در چادر شهر زنگی می کنند اما اینجا افراد خیلی باهوشی در اردوگاه هستند"
آدام از دیگر ساکنین : "من در جوانی ازدواج کردم و الان یک بچه جوان دارم. من و همسرم زندگی خوبی داشیم ،قبلا سه تا ماشین داشتیم اما به دلیل مصرف الکل مجبور شدم در 24 سالگی 39 اینچ از روده ام را حذف کنم و الان بی خانمان شدم"
کاتو از ساکنین اردوگاه که دارای معلولیت است
کلایتون میگوید که چند سال پیش بعد از یک بیماری سخت بی خانمان شد. او اکنون بدنبال جایی است که امنیت داشته باشد.
زیرگذر بزرگ راه سیاتل یک پناهگاه برای بی خانمان هایی که در حیابان ها زندگی میکنند ایجاد کرده است.
جورج به همراه جسیکا از داکوتای شمالی به سیاتل آمده است. او میگوید"زندگی کردن در اینجا خیلی سخت تر از اون چیزی هست که به تصویر کشیده می شود. شما باید خیلی قوی باشید که بتونی در اینجا زندگی کنید"
کاسیدی از پناه گاه های پراکنده و غیر رسمی اجتناب می کند و بار دارد که آن ها کثیف هستند و آلودگی در آن ها یاد است. او از بومیان سیاتل است و از سال 2010 در خیابان ها زندگی میکند.
نمایی دیگر از چادر شهر سیاتل
پاکسازی یکی از اردوگاه ها توسط پلیس و ماموران پاکسازی شهر ها
یکی از چادرشهر های سیاتل

برچسب ها:مطالب مرتبط :


سایر مطالب:

مطالعه
  در سه شنبه ی گذشته، دادگاهِ عالیِ پنسیلوانیا نتیجه ی یکی از گسترده‌ترین تحقیقاتِ تاریخِ آمریکا در زمینه ی تجاوزِ جنسیِ روحانیونِ کاتولیک به کودکان را علنی کرد. این سندِ 1400 صفحه ای که شاملِ گزارشِ هیأت منصفه ی عالی است، حاصلِ بازجویی های جاش شپیرو (Josh Shapiro)، دادستانِ...
مطالعه
گرچه در دهه های گذشته سهمِ زنان از نیروی کارِ این کشور افزایشِ چشمگیری داشته،‌ اما در سالهای اخیر ثابت مانده است
مطالعه
بر هیچکس پوشیده نیست که معیار سنجش اقتصادی از نظر دولتمردان امریکا باعث شده مردم عادی در این کشور هاج و واج بمانند که اگر واقعا اوضاع تا این اندازه خوب است، پس چرا ...
مطالعه
ترامپ و بسیاری از سیاستهای کلیدی اش در دنیا نامحبوبند، و جایگاهِ آمریکا را نزدِ بسیاری از ملتها با شیبی تند تنزّل داده اند.
مطالعه