آمار نهایی کشته شدگان طوفان ماریا در سال ۲۰۱۷ اعلام شد.
۱۳۹۷-۰۶-۱۷
بازداشت هاروی وینشتاین
۱۳۹۷-۰۶-۱۸

اعضاء خانواده ای از هم جداشده؛ نزد یکدیگر بازمی گردند

تاریخ : 4 مرداد 1397

منبع : خبرگزاری رویترز

ایزابلا؛ پناهنده ای از ال سالوادور که در مرز مکزیک و امریکا از دایانا؛ دختر 17 ساله اش جدا شده بود، لحظاتی پس از دیدار مجدد با او در محیط بیرونی پناهگاهی دولتی به نام کازا اسپرانزا در برونزویل تگزاس او را در آغوش کشیده است. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
ایزابلا لحظاتی پس از دیدار دوباره با دختر 17 ساله اش دایانا در محیط بیرونی پناهگاهی دولتی به نام کازا اسپرانزا در برونزویل تگزاس او را در آغوش کشیده است. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
دایانا، یک پناهنده ی17 ساله پس از دیدار با مادرش که پیش تر از یکدیگر جدا شده بودند، پناهگاه دولتی کازا اسپرانزا را ترک می کند
ایزابلا روی تختش در یک هتل در برونزویل تگزاس منتظر آزاد شدن دختر هفده ساله اش از پناهگاهی دولتی است. آنها مدتی پیش توسط پلیس مهاجرت به دلیل ورود غیرقانونی به خاک امریکا از مرز مکزیک از یکدیگر جدا شدند. این عکس در یازدهم جولای ثبت شده است.
برنت وود؛ مری لند. ایزابلا هنگام قدم زدن در پارکی در کنار پرچم امریکا بازوی دختر هفده ساله اش دایانا که تنها چند روز است نزد یکدیگر بازگشته اند را نگه داشته است. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
چند روز پس از بازگشت نزد مادرش، دایانا آماده می شود که از خانه اش در برنت وود مری لند خارج شود. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
برنت وود، مری لند. ایزابلا و دایانا به تصاویر ثبت شده از لحظه ی به هم رسیدنشان نگاه می کنند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا نزد دخترش دایانا پس از دوری چهل روزه از وی، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در حال ترک یک متل در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا به دخترش دایانا، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در حال ترک یک متل در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
یک روز پس از بازگشت ایزابلا به دخترش دایانا، او به همراه دخترش و همخانه اش کارلوس در برونزویل تگزاس. این عکس در دوازدهم جولای ثبت شده است.
ایزابلا پناهجوی دیگری به نام لزویا اهل گواتمالا را در برونزویل تگزاس در آغوش می کشد. این تصویر در دوازدهم جولای و تنها یک روز پس از دیدار مجدد ایزابلا با دخترش که در مرز امریکا و مکزیک برای مدت 40 روز از یکدیگر جدا شده بودند ثبت شده است.
ایزابلا و دخترش دایانا چند روز پس از بازگشت شان نزد یکدیگر، از خانه ی جدیدشان در برنت وود مری لند خارج می شوند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
ایزابلا و دخترش دایانا چند روز پس از بازگشت شان به یکدیگر، از خانه ی جدیدشان در برنت وود مری لند خارج می شوند. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.
چند روز پس از بازگشت ایزابلا و دخترش نزد یکدیگر، او دست دخترش را هنگام قدم زدن در پارکی در برنت وود مری لند گرفته است. این عکس در بیست و پنجم جولای ثبت شده است.

جهت مشاهده سایر تصاویر خبری اینجا را کلیک کنید.

مطالب مرتبط :


سایر مطالب

مطالعه
  در سه شنبه ی گذشته، دادگاهِ عالیِ پنسیلوانیا نتیجه ی یکی از گسترده‌ترین تحقیقاتِ تاریخِ آمریکا در زمینه ی...
مطالعه
گرچه در دهه های گذشته سهمِ زنان از نیروی کارِ این کشور افزایشِ چشمگیری داشته،‌ اما در سالهای اخیر ثابت مانده است
مطالعه
بر هیچکس پوشیده نیست که معیار سنجش اقتصادی از نظر دولتمردان امریکا باعث شده مردم عادی در این کشور هاج و واج بمانند که اگر واقعا اوضاع تا این اندازه خوب است، پس چرا ...
مطالعه
ترامپ و بسیاری از سیاستهای کلیدی اش در دنیا نامحبوبند، و جایگاهِ آمریکا را نزدِ بسیاری از ملتها با شیبی تند تنزّل داده اند.
مطالعه
درواقع، در همان دهه ی هفتاد که برای نخستین بار سر و کله ی ترامپ در صفحاتِ نیویورک تایمز پیدا شد، وزارتِ...
مطالعه
«تأثیرِ واینستین» (موجِ شکایتِ زنان از چهره های مشهور، به اتهامِ سوءِ استفاده ی جنسی، که با شکایت از هاروی...
مطالعه
آمار خشونت و تجاوز جنسی از سال 1993 تا سال 2014 و 2015، 63 درصد کاهش داشته و از 3/4...
مطالعه
جمعیت شناسی در اصل علمِ سرشماریِ نفوس است. اما بررسیِ‌ عواملی که سببِ تغییراتِ جمعیتی شده، و برآوردِ تأثیراتی که این تغییرات روی زندگیِ مردم گذارده نیز در آن حائزِ اهمیت است. مهاجرت چه تأثیری بر رشدِ جمعیتِ آمریکا گذاشته است؟
مطالعه
اعتمادِ مردمِ آمریکا به دولتِ آمریکا در پایین ترین حدِ خود در طولِ تاریخ قرار دارد. اکنون تنها 20 درصد از آمریکایی ها می گویند که به دولتِ‌ فدرال اعتماد دارند و معتقدند که دولت «تقریباً همیشه» (4%) یا «اغلبِ اوقات» (16%) کارِ درست را انجام می دهد.
مطالعه
سالِ پیش نرخِ رسمیِ فقر در این کشور 12.7% بوده است که نزدیک به نرخِ فقر در پیش از رکودِ بزرگ است و حاکی از وجودِ 40.6 میلیون فقیر است. با این حال تقسیمِ مردم به روی خطِ فقر و زیرِ خطِ فقر تنها یکی از راههای برآوردِ سطحِ رفاهِ اقتصادی است.
مطالعه
گرچه در دهه های گذشته سهمِ زنان از نیروی کارِ این کشور افزایشِ چشمگیری داشته،‌ اما در سالهای اخیر ثابت مانده است (نیروی کار عبارت است از همه ی کسانی که در سنِ اشتغال قرار دارند) و پیش‌بینی های اخیرِ مرکزِ آمارِ کار (BLS) نشان می دهد که این سهم در سالِ 2025 به نقطه ی اوجِ خود یعنی 47.1 درصد، و مجدداً تا سالِ 2060 به 46.3 درصد خواهد رسید، و این یعنی زنان در بازارِ کار همچنان در اقلیت اند.
مطالعه
در 21 ژانویه 2010 دادگاه عالی  با تصویب حکمِ Citizens United v. FEC ، مجوز ورود مقادیر بسیار زیادی پول به سیستم...
مطالعه
ورشکستگیِ 18میلیارد دلاریِ شهرِ دترویت بزرگترین ورشکستگیِ شهری در تاریخِ ایالاتِ متحده ی آمریکاست. این میزان چهار برابر بیشتر از...
مطالعه
آیا می دانید تعداد شهروندان امریکایی که از دولت یارانه دریافت می کنند، از تعداد کسانی که شغل تمام وقت...
مطالعه
آمریکا کشورِ بزرگ و پیچیده ای است که در طولِ عمرِ 238 ساله ی خود، و نیز در این چند...
مطالعه
  حقایق و آماری که در این مقاله خواهید خواند بسیار بحث‌برانگیز است. بسیاری از مردم از خواندن این مطالب...
مطالعه
غالباً قانونِ موسوم به Title IX را به سببِ تاثیراتی که بر ورزشِ زنان گذاشته است می شناسند؛ چرا که...
مطالعه
  ما اعتقاد داریم که سه دلیل اصلی برای فقر در ایالات متحده وجود دارد: فقر جهانی؛ فعالیت سیستم سیاسی...
مطالعه
  آمریکا برترین کشور است – البته در میزانِ بازداشت ها. در خلالِ چند دهه ی گذشته، این کشور بیشترین...
مطالعه