آمار دروغ بوش از تلفات آمریکا در عراق
۱۳۹۷-۰۴-۱۳
آمریکا بمب اتم جدید خود را آزمایش کرد
۱۳۹۷-۰۴-۱۳

حمله با چاقو به مهاجران در آمریکا؛ ۹ نفر مجروح شدند

منبع: آسوشیتدپرس

به نقل از آسوشیتدپرس، پلیس ایالت آیداهو در آمریکا اعلام کرد در حمله با چاقو به جمعی از مردم در یک مجتمع مسکونی که محل سکونت خانواده‌های مهاجر است، ۹ نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند. یک نفر نیز بازداشت شده است.

رئیس پلیس این شهر تایید کرد همه ۹ نفر مجروح این حادثه به بیمارستان‌های منطقه منتقل شده اند. وضع جسمانی برخی از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

پلیس هنوز انگیزه عامل جنایت شنبه شب ایالت آیداهو را اعلام نکرده، اما گفته می‌شود یک مرد ۳۰ ساله در این ارتباط دستگیر شده است.

به گفته رئیس پلیس شهر، اداره پلیس در ساعت ۸ و ۴۶ دقیقه شب گزارش یک حمله با چاقو را دریافت کرد و پس از مراجعه به محل وقوع حمله قربانیان را در پارکینگ و داخل مجتمع مسکونی پیدا کرد. به گفته شاهدان فرد مظنون از صحنه جنایت گریخته بود و پلیس این مرد ۳۰ ساله را در فاصله کمی از ساختمان دستگیر کرد. هنوز مشخص نشده است آیا این فرد مظنون با قربانیان حادثه ارتباطی داشته است یا خیر.


گزارشی از باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبطسایر مطالب

مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
برده داری چطور در این کتاب توصیف شده است؟ ارباب اغلب برای برده هایش کباب درست می کرد یا آنها را به پیکنیک می برد.
مطالعه
سالهاست که کالیفرنیا ایالتی قوی و مستقل است و پس از موفقیت دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری فعالیت ها برای استقلال این ایالت از امریکا یا "کالگزیت" (Calexit) از سر گرفته شده است
مطالعه
در سیزدهم فوریه ی سال 2016، قاضی آنتونین اسکالیا، یکی از نه عضو اصلی دیوان عالی امریکا در سن 79 سالگی از دنیا رفت.
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه
مطالعه